Dziękujemy za udział w Dniu Otwartym szkoły

W sobotę 25 lutego w naszej szkole odbył się dzień otwarty dla dzieci z roczników 2005, 2006 i 2007 oraz ich rodziców. Goście dopisali, zainteresowanie szkołą było duże. Na powitanie kandydaci na uczniów obejrzeli przedstawienie przygotowane przez starszych kolegów. Przygody pluszowego misia wywołały aplauz publiczności. Po zakończonym przedstawieniu Panie nauczycielki oddziałów przedszkolnych zaprosiły małych gości do wspólnych zabaw w części modułowej szkoły, a rodzice w sali gimnastycznej wzięli udział w spotkaniu z dyrekcją. Mieli oni możliwość zdobycia informacji o ofercie szkoły, gotowości dziecka do podjęcia nauki, podstawie programowej w oddziałach przedszkolnych i klasie pierwszej oraz zasadach rekrutacji i procedurach zapisu dziecka do szkoły. Dzień otwarty zakończył się zwiedzaniem budynku i indywidualnymi rozmowami z dyrekcją i nauczycielami. Na pożegnanie rodzice otrzymali materiały reklamowe szkoły i poradniki „Sześciolatek w szkole” a najmłodszych pożegnaliśmy pamiątkowym balonikiem i słodkościami. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

1

Obraz 1 z 15

WITAMY W NASZEJ SZKOLE!