Dni Kultury 2012

Tradycją w naszej szkole są obchodzone co roku w maju Dni Kultury. Odbywają się wówczas spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, pokazy i inne imprezy o charakterze kulturalno-oświatowym. W tym roku obchodziliśmy Dni Kultury w następujący sposób:

• 11 maja – spotkanie z autorem książek dla dzieci Grzegorzem Kasdepke w Urzędzie Dzielnicy Targówek w ramach Tygodnia Czytania na Targówku.
  • 12 maja – Festyn Rodzinny.
  • 15 maja – Dzień Integracji w świetlicy szkolnej.
  • 16 maja – Dzień Unii Europejskiej – dzielnicowy konkurs dla uczniów klas IV „Mieszkańcy lasów krajów Unii Europejskiej”.
  • 17 maja – Dzień z Przyrodą – spotkanie z Prezesem Fundacji Nasza Ziemia – p. Mirą Stanisławską-Meysztowicz.
  • 18 maja – Dzień Kronik – wystawy kronik szkolnych i biblioteki dla uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.
  • 23 maja – Dzień Szkolnych Talentów – eliminacje do szkolnego konkursu „Mam talent”.