Wszechnica edukacyjna: grudzień

wszechnica-12-13Zapraszamy serdecznie na mikołajkowy wykład organizowany w ramach
Wszechnicy Edukacyjnej Targówek
nt. „Jak to było, jest i będzie z energią elektryczną”
w dniu 9 grudnia 2013 r. o godz. 17:30
w Sali Konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

Wykład poprowadzi prof. dr hab. Łukasz Andrzej Turski –  fizyk, profesor w Centrum Fizyki Teoretycznej PAN i w Katedrze Fizyki na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym Szkoły Nauk Ścisłych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego  w Warszawie, specjalizujący się w fizyce materii skondensowanej i mechanice statystycznej, popularyzator nauki i publicysta.

 Po wykładzie zapraszamy na „Elektryzujący Koncert” Kwartetu Klarnetowego „PL4” w składzie: Anna Kalska, Adrian Janda, Bogdan Kraski, Leszek Pietron. W programie znajdą się autorskie opracowania utworów klasycznych, bałkańskich i rozrywkowych.