Spotkania informacyjne ws. reformy edukacji

Na stronie internetowej Kuratorium Oświaty http://www.kuratorium.waw.pl w zakładce harmonogram spotkań informacyjnych – reforma edukacji jest zamieszczony szczegółowy harmonogram spotkań informacyjnych, które odbywać się będą na terenie województwa mazowieckiego.

Spotkania przeznaczone są dla wszystkich – rodziców, nauczycieli, dyrektorów szkół, przedstawicieli samorządów i związków zawodowych – zainteresowanych wdrażaniem reformy edukacji.

  • Spotkanie z nauczycielami szkół podstawowych, gimnazjów i szkół specjalnych dla dzielnicy Targówek odbędzie się w dniu 09.03.2017 r. o godz. 15.00 w UD Targówek ul. Kondratowicza 20.
  • Spotkanie z rodzicami szkół podstawowych, gimnazjów i szkół specjalnych odbędzie się w dniu 09.03.2017 r. o godz. 17.00 w UD Targówek ul. Kondratowicza 20.
  • Spotkania z rodzicami szkół ponadgimnazjalnych odbędzie się w dniu 23.03.2017 r. o godz. 17.00 w VIII LO im. Władysława IV ul. Jagiellońska 38.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach są zobowiązane zarejestrować się.

Link do rejestracji znajduje się na w/w stronie przy każdym z terminów spotkań. Rejestracja ma charakter organizacyjny związany z zabezpieczeniem odpowiedniej liczby miejsc dla uczestników spotkania.