Mecz Towarzyski

W dniu 20.06.2018 r., wychowankowie naszej świetlicy rozegrali towarzyski mecz piłki nożnej z uczniami Szkoły Podstawowej nr 277. Pomimo niekorzystnego wyniku, nasi chłopcy bardzo dobrze zaprezentowali się podczas meczu, grając w sposób koleżeński, zachowując obowiązujące zasady fair-play. Za udział w spotkaniu otrzymaliśmy puchar, dyplom, a także wymieniliśmy się proporczykami z uczniami Szkoły Podstawowej nr 277. Mecz odbył się w dwóch kategoriach klasowych, a naszą świetlicę reprezentowali:

  • Bruno Gadecki, Daniel Komuda, Rafał Szymański – klasa II B;
  • Antonii Chmielewski, Oskar Goszczyński, Patryk Marczyński, Oskar Putrzyński – klasa II C;
  • Bartosz Siliwoniuk, Szymon Pękalak – klasa II D;
  • Jakub Dudzikowski, Wojciech Maliszewski – klasa III A;
  • Krzysztof Skoczylas, Maciej Orzechowski – klasa III C;
  • Alan Jaworski – klasa III D;
  • Szymon Komorowski, Antoni Sajewski – klasa III E;
  • Julian Podbielski, Szymon Stańczuk – klasa III F.