Akcja charytatywna na rzecz bezdomnych zwierząt zakończona sukcesem!

W dniach 17-18 grudnia zakończyliśmy akcję pomocy bezdomnym zwierzętom z Warszawy i woj. mazowieckiego. Dzięki hojności Rodziców, Nauczycieli, a także gorących serc Naszych Uczniów obdarowane zostały koty domowe i wolnożyjące, znajdujące się pod opieką fundacji Koty z Przystani oraz psiaki przebywające w schronisku Fundacji Przyjaciele Braci Mniejszych z Nowego Dworu Mazowieckiego.

Szczególne podziękowania ze schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim otrzymali uczniowie klasy 8a, którzy wykazali się ogromnym zaangażowaniem w sprawne przeprowadzenie przedsięwzięcia.

W imieniu swoim, Samorządu Uczniowskiego, a także opiekunów zwierząt serdecznie Wszystkim dziękuję i zapraszam do współpracy w kolejnych wydarzeniach.

Anna Majchrzak