Bijemy rekord…

Dnia 16.10.2019 r. w naszej szkole miało miejsce bicie rekordu w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo – oddechowej. Jest to europejska idea rozpropagowana w Polsce przez Jurka Owsiaka – głównego dyrygenta WOŚP – u. W wydarzeniu wzięło udział 111 osób podzielonych na 19 drużyn. W przedsięwzięciu wykorzystano 19 fantomów. Imprezę zorganizował zespół nauczycieli naszej szkoły. Patronat nad nią pełnił Dyrektor Zespołu Szkół nr 128 w Warszawie, który przez kilka lat organizował to wydarzenie.

Do bicia rekordu przystąpiły następujące drużyny:

  • Pracownicy Urzędu Dzielnicy Warszawa Targówek
  • 162 Liceum Ogólnokształcące
  • Szkoła Podstawowa nr 206
  • Szkoła Podstawowa nr 277
  • Szkoła Podstawowa nr 298
  • Szkoła Podstawowa nr 275
  • Ratownicy Medyczni
  • Studenci Szkoły Głównej Służby Pożarniczej
  • Rada Rodziców SP275