Szanowni Państwo

zgodnie z rozporządzeniem MEN w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie ograniczonego funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 przekazuję informację o sposobie i trybie realizacji zadań placówki w okresie czasowego ograniczenia jej funkcjonowania.
Jestem do Państwa dyspozycji każdego dnia w godzinach 8.00 – 16.00, tel.: 228111144, za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus lub e-mail: jolanta.saczuk@sp275.waw.pl.
Bardzo proszę o bieżący kontakt z wychowawcami, nauczycielami przedmiotów za pośrednictwem dziennika elektronicznego lub w sposób ustalony z wychowawcami i nauczycielami.
Polecam korzystanie ze strony internetowej szkoły, na której zamieszczane są bieżące informacje w zakładkach „Nauczanie zdalne” i „Stan epidemiczny” dotyczące m. in. planu lekcji, godzin pracy sekretariatu, wsparcia pedagogów szkolnych dla uczniów i rodziców oraz pisma dotyczące sytuacji epidemicznej.

Bardzo dziękuję za zaangażowanie i współpracę.

Życzę zdrowia,
Jolanta Saczuk