Akcja „Tusz do paki”

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji ekologiczno-edukacyjnej „Tusz do paki”.
Celem akcji jest wdrażanie dzieci do wyzwań związanych z ochroną środowiska z jednoczesnym kształtowaniem zachowań pro-społecznych i pro-pomocowych.
Beneficjentem akcji jest Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce.
W naszej szkole zostały umieszczone pojemniki na zużyte tusze do drukarek atramentowych do których dzieci i dorośli mogą wrzucać puste kartridże zużyte w domu lub pracy. Za każdorazowe przyniesienie i wrzucenie odpadu każdy dostanie w nagrodę naklejkę z podziękowaniem.
Organizator w imieniu dzieci przekazuje do TOZ co kwartał dużą ilość karmy dla bezdomnych zwierząt. Im więcej tuszów zbierzemy, tym więcej karmy trafi do ich misek.

Mamy nadzieję, że włączycie się Państwo do akcji „tusz do paki” www.tuszdopaki.pl

Akcja ma charakter ciągły. Zapraszamy do obejrzenia filmu.