Komunikat z dnia 14.02.2021 r.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej z Oddziałami
Integracyjnymi
nr 275 im. Artura Oppmana w Warszawie
z dnia 14.02.2021 r.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie !!!

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 1389 ze zm.).

Od dnia 15 lutego 2021 r. do dnia 28 lutego 2021 r. ogranicza się funkcjonowanie szkoły w zakresie klas IV – VIII.
Zajęcia w klasach IV – VIII będą prowadzone na odległość, zgodnie
z tygodniowym planem lekcji, głównie
z użyciem platformy OFFICE 365 MS TEAMS.

W oddziale sportowym funkcjonującym w szkole zajęcia sportowe, realizowane na podstawie programu szkolenia, realizowane będą  stacjonarnie tj. trening sportowy we wtorki i czwartki odbywać się będzie w szkole z wykorzystaniem infrastruktury do prowadzenia zajęć wychowania fizycznego, natomiast zajęcia pływania w poniedziałki, środy i piątki na pływalni Polonez OSIR Targówek.

Klasy I – III pracują w trybie stacjonarnym według zmodyfikowanego planu.

Oddziały przedszkolne pracują w trybie stacjonarnym w godz. 7.00 – 17.30.

Świetlica szkolna zapewnia opiekę dla uczniów klas I – III.

Zajęcia stacjonarne zorganizowane są z uwzględnieniem aktualnych wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Jolanta Saczuk