Komunikat z dnia 12.03.2021 r.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej z Oddziałami
Integracyjnymi nr 275 im. Artura Oppmana w Warszawie
z dnia 12.03.2021 r.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie !!!

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2020 poz. 1389 ze zm.).

Od dnia 15 marca 2021 r. do dnia 28 marca 2021 r. ogranicza się funkcjonowanie szkoły.

Klasy I – III pracują w trybie hybrydowym (mieszanym), równomiernie
i naprzemiennie w cyklach tygodniowych (stacjonarnie/zdalnie lub zdalnie/stacjonarnie), według obowiązującego planu lekcji.

Zajęcia w klasach IV – VIII będą prowadzone na odległość, zgodnie
z tygodniowym planem lekcji.

Zajęcia na odległość będą prowadzone głównie z użyciem platformy OFFICE 365 MS TEAMS.

Oddziały przedszkolne pracują w trybie stacjonarnym w godz. 7.00 – 17.30.

Świetlica szkolna zapewnia opiekę dla uczniów klas I – III, którzy pracują w trybie stacjonarnym.

Zajęcia stacjonarne zorganizowane są z uwzględnieniem aktualnych wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Jolanta Saczuk