Archiwa kategorii: Konkursy

Wiadomości dotyczące konkursów szkolnych, międzyszkolnych i innych

Poznajmy Słowację 2017

Zachęcamy do wzięcia udziału w Mazowieckim konkursie „Poznajmy Słowację”, który organizowany jest przez Instytut Słowacki w Warszawie.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie prezentacji multimedialnej na temat Słowacji.
Termin nadsyłania prac to 26 maja 2017.

Do pobrania: Regulamin konkursu.

Uczniowie szkół Targówka po raz kolejny wzięli „Byka za rogi” – ortograficzny konkurs rozstrzygnięty

W ostatni piątek 21 kwietnia odbył się finał dzielnicowego konkursu ortograficznego, który organizujemy już od 14 lat. W tegorocznej edycji z dyktandem i zadaniami ortograficznymi zmagało się prawie sześćdziesięciu uczniów z różnych szkół Targówka.

Oto laureaci:

Kategoria Dyktando

I miejsce – Agata Misiak SP nr 52

II miejsce – Maciej Dąbrowski SP nr 285

III miejsce – Dominik Madejski SP nr 52

Kategoria Test

I miejsce – Martyna Orzechowska SP nr 275

II miejsce – Mateusz Chyczewski SP nr 84

III miejsce – Zofia Staniszewska SP nr 52

Wszystkim laureatom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy!

O terminie uroczystego wręczenia nagród szkoły zostaną powiadomione drogą mailową.

 

 

Konkurs plastyczny PROMOCJA TALENTÓW

Znalezione obrazy dla zapytania PĘDZLE PLASTYKAKonkurs plastyczny organizowany w maju w ramach Wiosennych Konfrontacji Dzieci i Młodzieży ma na celu wyłonienie szczególnie utalentowanych młodych artystów i ich promocję.

Podstawą do oceny, dokonywanej przez profesjonalne jury, są minimum trzy prace plastyczne uczestnika wykonane w danym roku szkolnym. Prace laureatów są prezentowane na wystawie w przestrzeniach Galerii Abakus SCEK.

Termin przyjmowania prac upływa 5 maja 2017 r

Szczegóły konkursu w Regulaminie w załączniku oraz na: http://scek.pl/2017/04/10/promocja-talentow-konkurs-plastyczny/

Wyniki III Dzielnicowego Konkursu „Mistrz Kaligrafii” – 22 III 2017 r.

 

KATEGORIA: Ogólna

 

Klasy  II

Aleksandra Zygadlewicz

SP 285

Klasy  III

Katarzyna Majdak

SP 52

Klasy  IV

Maja Porazińska

SP 28

Klasy  V

Łucja Powałka

SP 275

Klasy  VI

Oliwia Budek

SP 42

 

KATEGORIA: Dysleksja

 

Klasy  IV

Maria Tuszyńska

SP 84

Klasy  V

Vanessa Płaczkowska

SP 285

Klasy  VI

Natalia Kaszycka

SP 52

Dziękujemy za udział wszystkim szkołom, które zgłosiły się do konkursu
a zwycięzcom gratulujemy!

Sukcesy naszych cheerleaderek

 

W piątek 10.03.2017 szkolne cheerleaderki zdobyły 5 miejsce w konkursie tanecznym \”PIRUET\”

Julia Soczewka
Julia Wielgoszyńska
Maja Matak
Ewa Wróblewska
Małgosia Ornoch
Ula Sekuła
Iga Kościaniuk
Natalia Klusek

W tańcach indywidualnych Julia Wielgoszyńska zdobyła złoty medal.

Wszystkim uczestniczkom dziękujemy i gratulujemy!