Nauczyciele

Lista nauczycieli Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 275
w roku szkolnym 2018/19

Oddziały przedszkolne

Nauczyciele wychowania przedszkolnego:
Magdalena Zakonek
Beata Winokurow

Nauczyciele języka obcego:
Beata Falkowska

Nauczyciele zajęć dodatkowych:
Ewa Kamińska 
Beata Leśkiewicz
Inga Wróblewska

Edukacja wczesnoszkolna

Monika Morawska
Grażyna Papużyńska
Katarzyna Sajdek
Beata Grochowska
Dorota Brzezińska
Elżbieta Wójcik
Małgorzata Jakubiak – Kucińska
Dorota Wiśniewska
Magdalena Wereszczyńska – Ścibior
Anna Jasińska
Inga Wróblewska
Grażyna Wiśniewska

Język polski

Ilona Cichońska
Dorota Michniewicz – Para
Anna Majchrzak
Marcin Świderski
Marta Kozakiewicz
Aleksandra Budkowska

Język angielski

Mirosława Dąbrowska – wicedyrektor
Agnieszka Jarska
Renata Misztal
Arkadiusz Pol
Beata Falkowska
Aleksandra Wasilewska

Język niemiecki

Małgorzata Nowakowska

Język hiszpański 

Joanna Rosłońska

Historia

Beata Nitkowska
Łukasz Jabłoński

Religia

Magdalena Banasiak
Monika Siatkowska
Anna Karpińska

Etyka

Agnieszka Buława

Matematyka

Magdalena Łuczaj
Anna Sowa
Wiesława Trzaskoma
Martyna Goździewska
Sandra Kołodziejska

Przyroda

Ewa Strzelecka
Ewa Jakubowska – Szałagan

 Biologia

Arkadiusz Pol
Ewa Strzelecka 
Ewa Jakubowska – Szałagan

Fizyka

Renata Sztyrak

Chemia

Anna Anysz

Geografia

Małgorzata Pajewska – Multan
Radosław Warchoł

Wychowanie fizyczne

Monika Gabryś
Stanisław Mazurek
Elżbieta Weinberger
Bogusław Wasiluk (trener pływania)
Robert Maciak
Strzelecki Dawid
Kasjan Pracki

Zajęcia komputerowe, informatyka

Krystian Smaga
Grzegorz Adaszewski

Technika, plastyka, muzyka

Jolanta Saczuk – dyrektor
Ewa Kamińska
Małgorzata Okuń – wicedyrektor
Walentyna Chromińska
Małgorzata Nowakowska

Doradztwo zawodowe

Magdalena Zajkowska

Edukacja dla bezpieczeństwa

Elżbieta Weinberger

Świetlica

Bożena Pacek– kierownik
Beata Leśkiewicz
Justyna Jawiarczyk – Maciak
Aneta Komuda
Izabela Kozdrój – Fijołek
Monika Lewandowska
Wioleta Łuba – Boczek
Alina Puszkarska
Anna Maliszewska
Katarzyna Ratajczyk
Joanna Rosłońska

Nauczyciele wspomagający

Anna Sikorska
Anna Paśnikowska
Renata Soliwoda
Anna Bronowska
Maria Jarońska
Karolina Więckowska – Rogala
Anna Świesiulska – Wolak
Natalia Kucińska 
Beata Haas 
Anna Mieńko
Magdalena Pupiel – Daniluk
Sylwia Skierczyńska
Ewa Szadejko
Wojciech Pawlak
Urszula Wyganowska

Specjaliści szkolni

Mariola Błaszczyk – pedagog
Maria Jarońska – pedagog psychoterapeuta
Aneta Silarska – Sobota – psycholog
Małgorzata Gruszczyńska – terapeuta pedagogiczny
Elżbieta Czeczotko – logopeda
Katarzyna Głowacka – terapeuta SI
Martyna Piskorz – terapeuta SI

Nauczyciele bibliotekarze

Agnieszka Buława
Maria Heller – wolontariat