Pisma urzędowe

Zaktualizowane wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczące przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych z dnia 2 lipca 2020 r. (link do pliku pdf)

Pismo Prezydenta m. st. Warszawy do Rodziców warszawskich przedszkolaków (link do pliku pdf).

Rozporządzenie MEN z dnia 9 kwietnia 2020r. (Dz. U. poz. 642)
czasowe ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zostają przedłużone do 26 kwietnia 2020r.

Pismo Z-cy Prezydenta m. st. Warszawy Pani Renaty Kaznowskiej w sprawie środków na zakup komputerów (link do pliku pdf)

Wiosenna przerwa świąteczna (link pliku pdf)

Nowy apel Komendy Wojewódzkiej Policji (link pliku pdf), (link do prezentacji)

Informacja o nowych ograniczeniach związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (link do pliku pdf)